Teesklemine

Kuidas Sul läheb?

Naeratus. Tänan, hästi.

Lasku sellesse ja saa teadlikuks sellest pingest, mis Su naeratuses on.

Mis oleks, kui Sa laseksid end täiesti vabaks, nutaksid end tühjaks täielikus vabanemises ja lõdvestuses ja ütleks, “Ma tunnen, et ma kannan liiga palju oma õlgadel.” Vabanemine.

Ühenduse loomine oma sügavusega.

Avardumine pinguldamise asemel.

Orgasmi teesklemine või pürgides kiirustades pingutatud orgasmi, et saada seda killukest intensiivset naudingut, et tunda end pärast tühjana…

Kui palju pealiskaudsust Sa lubad oma igapäevaellu, kus rõhuasetus on välisel teesklusel, mis tekitab pinget ning mis paneb Sind seest tundma tühjana? Kui palju lõdvestust ja sügavust on Su elus?

Seltskonna üritusele ilmumine, kohandumine rollidesse, gruppidesse, “hea” ja “korrektse” näitlemine. Kui Sa kukud oma diivanile õhtul, tunned Sa väsimust, Sa tunned end tühjana.

Kas Sa oled väsinud teesklemise pingest?

Suurepärane. Mida väsinum Sa pingest ja välisest teesklusest oled, seda sügavama ühenduse lood Sa oma hinge kutsungiga, mis ihaldab avardumist, lõdvestumist, ausust.

Võta kinni nendest võimalustest, et luua ühendus oma allikaga. Küsi endalt, mida mu naiselik allikas vajab? Mida ta ihaldab? Miks mu hing ei ole toidetud? Mida ma pean tegema, et teda toita?

Ja päris kindlasti ära kuula teisi. Kuula ennast. Istu vaikuses. Hinga sügavalt oma üsasse. Hinga sügavalt. Sügavamalt, sügavamalt, lasku oma sisemuse sügavusse. Loo ühendus.

Vabasta end hingates sügavalt välja. Hinga välja kõik pinge, kõik teesklus, kõik kes Sa ei ole. Loo ühendus oma allikaga, oma üsaga. Kuula, mis ta räägib, ta on olnud vaikuses liiga kaua.

Pinge on sinna kogunenud liiga kaua. Teesklus tapab ta. Lase lahti, millest on vaja lahti lasta ja luba oma üsal ellu ärgata. Naiselikkuse allikas.