Minust

Mina olen Karolin Tsarski

Olen naine, kellel on selja taga pikk teekond, kus otsisin ühendust enda seksuaalsusega. Jagan oma lugu ja otsinguid selleks, et ka Sina saaksid tunda sügavat iha, kirjeldamatut õndsust ja orgastilisi kogemusi.

Ma alustasin oma seksuaalelu väga kinnisena. Ma ei olnud vahekorraks isegi võimeline. Siiski teadis osa minust kogu aeg, et olen suuteline vähemalt mingitki naudingut kogema… Kui ma kuulsin kogu keha orgasmidest või nägin teisi naisi naudingulainetel, arvasin ma, et see on võimalik vaid suurtele meistritele või harukordsetele naistele, kes on niimoodi sündinud. Ma ei hellitanud lootusi, et mina sinna jõuaksin, ma tahtsin kogeda vaid lihtsat naudingut…

Niisiis asusin ma teekonnale, et seda leida. Ma tegin mitmeid inimkatseid iseenda peal, et avastada orgasmide maailma… ja ma ei oleks ise ka uskunud, kuhu ma tänaseks välja olen jõudnud. Ma hakkasin kogema seda, mida ma ei pidanud enda jaoks võimalikuks. Mul oli ka palju tagasilööke, tegin mitmeid valikuid, mida ma teist korda enam ei teeks.

Mõnikord elu raputab meid tükkideks, murrab meid maha ja võtab ära kõik, mis me arvame end olevat või uskuvat. Samal ajal on just seesama olukord kingitus ja sügav võimalus ennast leida. Kui maskid langevad ja koorem kukub maha ning kui me vaatame enda sisse, näeme, kes me tõeliselt oleme.

Ma olen endiselt teekonnal. Orgasmide maailm on lõputu universum ja ma usun, et selle põhjatu maailma avastamine on elukestev.

Mida ma tean ja mida ma luban on see, et igalühel on võimalik äratada oma sisemine orgastiline energia ja hakata kogema sügavaid, tõeliselt rahuldustpakkuvaid orgasme. Olgu siis partneriga või ilma, füüsilise stimulatsiooniga või ilma. Ja see mõjutab kogu Su füüsilist tervist, Su emotsionaalset tasakaalu ja vaimset heaolu. See võib muuta Su kogemuse elust palju täisväärtuslikumaks.

– Karolin Tsarski

Õpingud

Oma kõige sügavamaks õpetajaks pean aega, mis on veedetud vaikuses, kus on olnud võimalus saada ühendust oma sisemise intuitsiooniga. Siiski saavad ka välised õpingud olla toetavad, et puhastada meie meelt ja tuua meid lähemale oma intuitsioonile. Toon siinkohal mõningad läbitud kursused, mis on mind positiivselt inspireerinud ja enese leidmist toetanud: 

  • The London School of Economics and Political Science / BSc Sotsiaalantropoloogia
  • Instituto Superior de Estudios Psicologicos / Magister Paari – ja seksuaalteraapia
  • Yoga Alliance/ International Yoga Federation / 500h- joogaõpetaja koolitus
  • Usui Reiki Ryohi / Usui Reiki tervendamismeetod 
  • Anuenue / Lomi-Lomi Hawaii templi stiilis kehatöö  
  • Centro de Desarollo Humano Azultik & Hoja Santa Casa de los Remedios / Holistiline massaaž
  • Aratava / Eluedu valitseja kursus
  • Olen lisaks läbinud mitmeid tantra ja tantristliku jooga koolitusi ning läbinud erinevaid holistilisi retriite erinevate Eesti ja rahvusvaheliste õpetajate läbiviimisel.