Tagasiside

Ma olen vaimustuses! Sain kaasa väga palju kasulikku, praktilisi nõuandeid, mida kodus ise teha ja arendada! Arvasin, et tean seksuaalsuse kohta natuke, kuid see kursus avas hoopis uue tahu selles teemas. Ertiti tänulik olen just kursuse praktilisuse eest. Ma pole saanud nii palju uusi nõuandeid ja nippe ühe kursuse jooksul.

See kursus on kindlasti väga oluline naiste jaoks. See aitab muuta naised enesekindlamaks ja avatumaks. Meeldis see, et teooria ja praktika on ära jaotatud. Mina sain väga palju positiivset, enesearmastus ärkas taas ja enesekindlust tõusis kõvasti.

Isiklik, terviklik, praktiline.

Olen õnnelik, et kursusel osalesin. Loodan, et leian endas värskust, sain selleks inspiratsiooni.

Kõik oli nii sobiv. Sees on tänulikkus suur ja sügav rahulolu, et kursusel osalesin.

Väga tänuväärne töö julgustada naisi endale jah ütlema ja enda juurde tagasi tulema!

Koolitus meeldis väga. Sain mitmeid uusi teadmisi, mida oma elus kasutama hakkan. Antud kursust soovitan kõigile naistele!

Imeline kogemus!

Olen väga tänulik. Avastasin enda kohta päris mitu teemat, kus ma saan midagi muuta, et kogeda seda, mida tahan. Imetlen Su avatust, julgust ja siirust!

Mulle väga meeldis see kursus. Meeldis Sinu julgus jagada isiklikku kogemust, julgustada kuulata oma südame häält. Kõik praktikad ja teooria oli väga äge ja kasulik.

Jäin kursusega väga rahule. Kogesin palju uut ja huvitavat. Kõik igati positiivne. Oleks selliseid koolitusi ainult rohkem.

Täiega tänulik, kaifin. Soovitan. Imeline kursus, mida võiks kogeda saada absoluutselt iga naine!

Sinus on nii mõnus kerge, hinnanguvaba ja selge olemine, et terve kursus oli minu jaoks täielik nauding, kus kõik teemad ja praktikad täiendasid üksteist nii, et lõpuks lõi see loogilise terviku. Aitäh, et oled olemas. Sinu kogemuslood on väga inspireerivad ning julgustavad, kuidas sa leiad endas jõudu väljakutseid ületada ja enese peal eeskujuks tuua, et kõike on võimalik õppida ja arendada. Eriti tänulik olen sinu eheduse, siiruse ja neutraalsuse ja aususe eest.

Mulle väga meeldis. Minu jaoks töötab, kui keegi räägib oma kogemusest. Teooria ja praktika käsikäes on suurepärane kombinatsioon.

Suured tänud selle kursuse eest, väga äge koolitus! Otsisin kaua, kuidas läheneda seksuaalsuse teemale ning mul on ülihea meel, et sellel kursusel osalesin.

Üliäge on see, mis sa teed ja kui armas ja avatud sa oled. Annad usku, et kõigil naistel on võimalik avastada ja taasavastada endas peituv vägi ja ekstaas. Nautisin seda kursust täiega. Soovin, et sinu juurde jõuaksid palju ja paljud naised ja mehed!

Mina sain enda jaoks häid näpunäiteid, kuidas ennast lõdvaks lasta, usaldada, nautida ja armastada ennast sellisena nagu loodus mind loonud on. Mulle meeldis selle kursuse ülesehitus, et oli nii teooriat kui ka praktikat. Sain sellelt kursuselt väga häid emotsioone ja tunnetusi, millest mul oli varem küll aimu, kuid mida kartsin kogeda. Olen väga tänulik selle kogemuse eest. Sain oma küsimustele vastused.

Väga tore koolitus. Mitmekülgne. Tore, et koolitaja jagas palju isiklike kogemusi. Väga eluterve suhtumisega ja aus iseenda suhtes.

Väga mõnus koolitus! Kõik nii uus ja informatsiooni palju ja areneda meeletult!