Naudingust sügavamale

Meie meele loomus on kiinduda naudingusse ja vältida valu. Enamus oma elust soovime täita tegevustega, et tunda naudingut ja vältida tegevusi, mis põhjustavad meile valu. Kuigi bioloogiliselt on see loogiline, ei hõlma see elu täielikkust. Elu, mis hõlmab surma. Muutust, mis on osa elust. Manifestatsiooni ja loomingu lõpmata vool valguses ja pimeduses, mis lõppkokkuvõttes on üksteist täiendavad.

 

Seks on nagu elu. Seal on väljakutsed ja seal on õndsus. Seega me peaksime õppima ja mõistma seksi sügavust sarnaselt nagu me sooviks mõista elu sügavust. Seega oleks hea muuta perspektiivi, et sa ei otsi seksis ainult enda naudingut, sa ei jookse täitmata iha järgi või ei lase seksuaalenergial enda üle kontrollimatult võimust võtta. Seksi idee on omaks võtta ta sügavus kogu tema täielikkuses. 

 

Naudingu kogemises ei ole midagi halba ja kindlasti ei peaks keegi tundma füüsilist valu seksi ajal. Siiski, kui sa oled õppinud lõdvestuma täielikku ja terviklikku seksuaalenergia õndsa voolu rahulolusse ja orgastilistesse kogemustesse, tuleb tõeline sügavus siis, kui sa lähed sealt edasi. Kasutades esialgset iha, seda esialgset võimast energiat, aga seejärel mitte lasta enda ego piiritletud ihal kiinduda enese naudinguisse, aga pakkuda see energia, see armastus millelegi, mis ületab meie limiteeritud piirangud. 

 

Kiindumatus ego naudingu suhtes lubab kiindumust surematusele. Selle asemel, et olla kontrollitud füüsilise tungi ja seksuaalse akti tegevuse viljade poolt ja kiindunult klammerduda oma partnerisse, mine viljadest sügavamale. Pühenda oma iha, oma armastus, oma pühendumus, oma seksuaalenergia, oma avatus, oma voolavus millelegi kõrgemale, millelegi sügavamale, oma allikale, oma hingele, sellele sügavale kuid tihti puutumatule kohale endas, mille me unustame tugeva ego ihade ja meelepette tõttu. 

 

Puhka selles vaikuses, mis on naudingust sügavam. See on Eedeni aed. Me kukume sealt välja, kui me tahame seksuaalse akti keelatud vilja, aga kui me oleme valmis tegevuse viljadest loobuma, võime pürgida tagasi paradiisi. 

 

Kui sa oled jõudnud naudinguni, siis algab töö, et minna naudingust edasi. Minna sügavamale. Seda manifestatsiooni ja inimese igapäevaelu reaalsuse piiranguid võib näha ja kasutada kui tööriistu, et minna kaugemale piiritlematu ideaalini. 

 

Et sinnani jõuda peame me lahti laskma. Laskma lahti. Ja laskma lahti. See nõuab usaldust. See nõuab hetkes olemist, kus me loobume mineviku ja tuleviku muredest, usaldades intuitsiooni. Valides vaadata vastamisi teadmatusele armastuse, mitte hirmuga. 

 

Kui sa ütled millelegi jah, siis samaaegselt ütled sa alati ei millelegi muule. Öeldes jah egole, ütleme me ei oma hingele. Lase egost lahti, et luua ühendus oma hingega, loobudes hinnangutest ja laskudes alistumisesse, pühendumisesse ja teenimisse. See on meie ego, kes ajendatud ihast soovib jõuda naudingu tippu, seda iha võib kasutada platvormina, aga mitte sihtpunktina. Sihtkoht on sügavamal.