Tasuta vebinar naistele - kuidas äratada enda naudinguline keha

60-minutilisel vebinaril saad teada:

  • Miks ei koge seksuaalset rahuldust 80% naistest üle maailma?
  • Kuidas integreerida seksuaalsus kiiresse igapäevaellu?
  • Kuidas äratada endas soovi ja kirge?
  • Kuidas luua oma kehaga sõbralikum suhe?
  • Kuidas olla kontaktis oma aususe ja tõeliste soovidega?
  • Kuidas jõuab naise keha füüsiliselt erutuseni?

Lisaks ootab vebinari lõpus Sind kingitus!

Sisesta oma nimi ja e-maili aadress, et registreeruda vebinarile:

Mina olen Karolin Tsarski

Minu esimesed teismeea seksuaalkogemused panid mind uskuma, et mina ei ole võimeline orgasme saama ega seksist mõnu tundma. Seks oli ebameeldiv, naudingu asemel tundsin üksnes valu ja ebamugavust.

Mul oli seksi vastu huvi, aga ma ei osanud aastaid kusagilt abi otsida. Kuni minu kätte sattus juhuslikult üks tantrateemaline raamat. Midagi selles kõnetas mind ja ma läksin oma esimesele tantrakursusele.

Järgnes pikk periood proovimist ja katsetamist, enne kui jõudsin kogemuseni, mis ei olnud küll otseselt nauditav, aga see polnud ka enam ebameeldiv. See oli mu elu üks õnnelikumaid hetki, sest ma teadsin: ka mina olen võimeline rahuldust pakkuvat seksuaalelu elama.

Tänaseks olen sügavas kontaktis oma seksuaalenergiatega. Kogen erinevates kehapiirkondades ja erinevatel tasanditel pikki ja sügavaid orgasme ja seda nii partneriga, kui ka ilma. Aga ka mina olen teekonnal. Seksuaalsuse universum on lõputu, seal on alati midagi avastada ja kogeda

Läbisin oma esimese tantra kursuse 2008 aastal ning olen sellest ajast olnud väga sügaval isiklikul enese seksuaalsuse avastamise ja äratamise teekonnal, otsides aina rohkem õpetusi ja praktikaid ning rakendades neid enda peal. Olen aastaid õppinud traditsioonilist tantrat ning samuti seksuaalset tantrat ning lisaks erinevaid holistilisi massaaže.

2019 aastal käisin esinemas International Academy of Sex Research konverentsil esitledes energeetilise orgasmi bioloogilist mõju kehale hormoonaalsel tasandil. Selle põhjal on ka valminud teadusartikkel, mille on avaldunud ka The Journal of Sexual Medicine

Olen omandanud magistrikraadi paari ja seksuaalteraapia erialal Hispaanias. Oma lõputöö kirjutasin orgasmidest, ühendades tantra ja taoismi teadmised tänapäeva teadusega ning esitledes ka oma kursuste programmi sügavama seksuaalse rahulolu saavutamiseks ning sain hindeks 10/10.

Olen kirjutanud ka raamatu, et tuua suuremat teadlikust naiselikule seksuaalsususele “Mida naised (voodis) tahavad”