Naiste naudingukursus

Järgmine koolitus 2022

“Ma olen vaimustuses! Sain kaasa väga palju kasulikku, praktilisi nõuandeid, mida kodus ise teha ja arendada! Arvasin, et tean seksuaalsuse kohta natuke, kuid see kursus avas hoopis uue tahu selles teemas. Ertiti tänulik olen just kursuse praktilisuse eest. Ma pole saanud nii palju uusi nõuandeid ja nippe ühe kursuse jooksul.”

“Täiega tänulik, kaifin. Soovitan. Imeline päev iseendaga, mida võiks kogeda saada absoluutselt iga Naine!

 

Naiste naudingukursus on mõeldud kõigile naistele, kes soovivad äratada oma seksuaalenergia ja saada sügavama kontakti oma naiselikkuse allikaga. Iga naise sees peitub tohutu naiselik seksuaalne vägi, kuid erinevate põhjuste tõttu ei pruugi me olla sellega kontaktis. Vägi ei voola meie kehas ja olemuses vabalt ning orgasmikogemused jäävad pealiskaudseks või puudulikuks. Igal naisel on võimalik see energia endas üles äratada, et kogeda sügavamaid orgasme.

Sügavate orgasmide kogemiseks ei pea sõltuma ainult partnerist. Iga naine saab võtta vastutuse enda kätte. Ka mõttejõuga võib viia end orgasmiseisundisse siis, kui vaid soovid. Iga päev ja iga hetk võib muutuda orgastiliseks. Kui sa leiad endas naiselikkuse allika, suudad sa sellega vajadusel kogu aeg kontakti võtta.

Siin kursusel teeme läbi mitmeid praktikaid, mis meis naiselikkuse energia üles äratavad. Regulaarse harjutamisega võime kogu oma elust luua hoopis orgastilisema kogemuse.

Teekond, kuhu Sa oled astumas sellel kursusega, algab kõigepealt lahti laskmisest, lubamisest endal laskuda iseendasse ja vabastada kõik, mida me enam ei vaja ja kõik, kes me tegelikult ei ole, et luua ühendus iseenda tõelise olemusega. Me äratame ja taastame ühenduse oma füüsilise, emotsionaalse ja mentaalse kehaga läbi sügava joogapraktika. Me laskume oma keha austamisse, aktsepteerimisse ja armastamisesse. Me lähme süvitsi äratamaks ja loomaks kaunist ja harmoonilst suhet oma yoni (tupe) ja oma rindadega, kaks võimast naiselikkuse väe keskust. Me vabastame end häbist ja piinlikkusest, mis puudutab meie seksuaalsust ja loome loomuliku ja vaba ühenduse oma sensuaalse minaga. Samuti vaatame, kuidas oma igapäeva elu muuta mõnusamaks, armastusele avatumaks, sensuaalsemaks ja orgastilisemaks.
Kursusel räägin ja jagan isiklikke kogemusi järgnevatel teemadel:
Erinevad orgasmi liigid, mida iga naine kogeda saab
Meele roll orgasmide kogemisel
Sensuaalsus igapäevaelus
Yin & Yang armatsemises
Alistumine
Andmine & saamine
Vabanemine seksuaalsuse mahasurumisest
Rinnamassaaži kasulikkus
Yoni äratamine
Orgasmid ja jooga
“Šokolaad või hea mees võivad algatada su südame alistumise, aga kogu keha nauding ja ülevoolav armastus- avanemine kuni sa oled täielikult paljastunud Jumalale kui armastuse õndsus- on ainus viis elada oma sügavaima vajaduse tões, koos või ilma usaldusväärse partneri või maitsva magustoiduta.”-David Deida
Riietu mugavalt, et saaksid teha joogapraktikat. Lõunapaus on orienteeruvalt 13-14.30. Kursuse tasu ei sisalda lõunasööki.
Registreerimiseks kirjuta info@karolintsarski.com, et saaksin saata Sulle kursuse eelinfo.
*See on sama kursus, mis online kursus.

Kursus leiab aset Isvara Joogakoolis Parda 10/12, 4. korrus, Tallinn.