Kursuse tutvustus

8-nädalane naiste naudingukursus

 

See kursus on mõeldud kõigile naistele, kes soovivad äratada oma seksuaalenergia ja saada sügavama kontakti oma naiselikkuse allikaga. Iga naise sees peitub tohutu naiselik seksuaalne vägi, kuid erinevate põhjuste tõttu ei pruugi me olla sellega kontaktis. Vägi ei voola meie kehas ja olemuses vabalt ning orgasmikogemused jäävad pealiskaudseks või puudulikuks. Igal naisel on võimalik see energia endas üles äratada, et kogeda sügavamaid orgasme.

 

Sügavate orgasmide kogemiseks ei pea sõltuma ainult partnerist. Iga naine saab võtta vastutuse enda kätte. Ka mõttejõuga võib viia end orgasmiseisundisse siis, kui vaid soovid. Iga päev ja iga hetk võib muutuda orgastiliseks. Kui sa leiad endas naiselikkuse allika, suudad sa sellega vajadusel kogu aeg kontakti võtta.

 

Siin kursusel teeme läbi mitmeid praktikaid, mis meis naiselikkuse energia üles äratavad. Regulaarse harjutamisega võime kogu oma elust luua hoopis orgastilisema kogemuse.

Ma soovin, et Sa looksid ühenduse iseendaga, oma hingega, oma sisemise naiselikkuse allikaga. Soovin, et Sa leiaksid üles iseennast. Kui lood ühenduse allikaga, millest Sa sündisid, ärkad Sa taas ellu. Need praktikad aitavad Sul ühendust luua. Esimene samm on lasta lahti kõigest, kes Sa ei ole. Teine samm on äratada iseennast üles. Kolmas samm on tunda end täiesti elusana. Sa oled harukordne – ma tean seda ja Sina saad ka seda teadma!

Teekond, kuhu Sa oled astumas sellel kursusega, algab kõigepealt lahti laskmisest, lubamisest endal laskuda iseendasse ja vabastada kõik, mida me enam ei vaja ja kõik, kes me tegelikult ei ole, et luua ühendus iseenda tõelise olemusega. Me äratame ja taastame ühenduse oma füüsilise, emotsionaalse ja mentaalse kehaga läbi sügava joogapraktika. Me laskume oma keha austamisse, aktsepteerimisse ja armastamisesse. Me lähme süvitsi äratamaks ja loomaks kaunist ja harmoonilst suhet oma yoni (tupe) ja oma rindadega, kaks võimast naiselikkuse väe keskust. Me vabastame end häbist ja piinlikkusest, mis puudutab meie seksuaalsust ja loome loomuliku ja vaba ühenduse oma sensuaalse minaga. Samuti vaatame, kuidas oma igapäeva elu muuta mõnusamaks, armastusele avatumaks, sensuaalsemaks ja orgastilisemaks. 

Kursuse sisaldab järgnevaid teemasid:

 

Moodul 1: Teekond sügava seksuaalse tunnetuseni
Minu teekond seksuaalsuse saladuste avastamiseni ja naiste aitamise juurde. Erinevad orgasmi tüübid. Sisemine “ei” ja sisemise “ja” eristamine.
BOONUS: Sissejuhatus naise anatoomiasse, naise iha äratamisesse ja sügavasse seksuaalnaudingusse.
TULEMUS: Sul on teadmised erinevat tüüpi orgasmidest, naiste anatoomiast ja peamistest probleemidest, mis naistel seksuaalvahekorra ajal esinevad.

 

Moodul 2: Parem seks ja igapäevane elukvaliteet
Igapäevaelu seos seksuaalsusega. Naudingu tähtsustamine igapäevaelus. Kuidas muuta iga hetk nauditavaks. Enda naudingutaseme aktsepteerimine.
BOONUS: Mentaalsete piirangute märkamine, vabastamine ja lahti laskmine.
TULEMUS: Lõdvestunum ja nauditavam igapäevaelu ning sellest tulenev nauditavam seksuaalsus.

 

Moodul 3: Jooga, lahtilaskmine ja kohalolu
Tantristliku joogapraktika baasalused ning selle füüsilised, energeetilised, emotsionaalsed ja mentaalsed mõjud.
Joogapraktika kui sügava seksuaalsuse vundament. Joogatehnikad seksuaalenergia äratamiseks, avardamiseks ja suunamiseks
BOONUS: Joogapraktika südame avamiseks.
TULEMUS: Mõistad jooga, seksuaalsuse ja orgasmide sügavat seost. Oskad joogapraktikae abil äratada ja avardada seksuaalenergia vaagnapiirkonnas. Oskad tunnetada ja viia seksuaalenergia sügavamale, et kogeda ka kogu keha orgasme. Oskad märgata takistusi ja piiranguid, mis takistavad sind nautimast. Suudad olla rohkem hetkes ja lasta lahti ebavajalikust.

 

Moodul 4: Harmoonilise suhte loomine kehaga
Teadlikkus ja suhe kehaga, suhe yoniga ja selle tervendamine, keha aktsepteerimise praktika.
BOONUS: rinnamassaaž. Tervendav massaaž rindadele, energia äratamine südame tasandilt, rindade aktsepteerimine, tundlikkuse ja sensuaalsuse äratamine rindades.
TULEMUS: Aktsepteerid oma keha ja oled temaga rahul, lõpetad enda teistega võrdlemise ja tunned ennast ilusa, seksika ja lõdvestununa.

 

Moodul 5: Enda seksuaalsuse väljendamine
Häbi, süü ja seksuaalse piinlikkuse vabastamine, vaba seksuaalenergia väljenduse õppimine.
BOONUS: Sensuaalse tantsu õpetaja Miss Redina näpunäited, liigutused ja kavad, mida saad kodus lihtsalt järele teha.
TULEMUS: Julged väljendada oma sensuaalsust ja seksuaalsust ilma piinlikkuse, häbitunde ja süüta ja teha seda ka koos partneriga seksuaalses kontekstis.

 

Moodul 6: Seksuaalenergia äratamine
Sügava ühenduse loomine oma seksuaalenergiaga läbi vaagnapõhjalihaste praktika. Yoni tunnetuse ja seksuaalenergia äratamine. Massaažitehnikad seksuaalenergia äratamiseks.
BOONUS: Praktika, mis aitab vasbastada mineviku seksuaalkogemusi.
TULEMUS: Oskad oma seksuaalset energiat äratada ja teha harjutusi, mis tõstavad sinu vagiinapiirkonna tundlikkust ja muudavad seksuaalsed kogemused nauditavamaks ja sügavamaks.

 

Moodul 7: Kogukeha orgasmid
Kuidas avardada füüsilist naudingut. Seksuaalenergia liigutamine ja tõstmine kehas. Kogu keha orgasmide kogemise praktikad.
BOONUS: Seksuaalenergia liigutamine tupe ja südame vahel.
TULEMUS: Oled õppinud oma seksuaalenergiat teadvustama. Oskad äratada, tunnetada ja juhtida enda seksuaalenergiat üle kogu keha.

 

Moodul 8: Sügavam suhe oma partneriga
Mees- ja naisseksuaalenergia erinevused. Naiseliku seksuaalenergia austamine, tunnetamine ja äratamine. Oskus eristada kohustust ja andumist. Tupesisene nauding VERSUS valu massaažis ja penetratsioonis. Kuidas andes saada, nii et admise ja saamise piirid lahustuvad. Sügava ühenduse loomine partneriga.
BOONUS: Seksuaalse suhtlemise võtmepunktid. / Intiimse massaaži näpunäited
TULEMUS: Mõistad meeste ja naiste seksuaalse energia peamiseid erinevusi, oma vajadusi ja rolli partnerina. See aitab sul luua oma partneriga sügavama ja tugevama suhte.

 

  • Ligipääs kõikidele loengutele
  • Ligipääs teooria juurde käivatele praktika videodele
  • Soovituslikud kodutöö juhised
  • 8 otsekõne kursuse jooksul iga nädala alguses alates 3. mai teisipäeva õhtuti, küsimustele vastamine, süvendatud praktikad (salvestatud ja järelevaadatavad)

 

Läbi keha ja meele lõdvestuse, saame luua sügava ühenduse oma naiselikkuse allikaga ja äratada sügava seksuaalse potensiaali! Mõnusat nautimist!

 8-nädalane online kursus 300 €       

-Varajane registreerimine 250 EUR kuni 31. august