OTSE: Naiste Naudingukursus

180.00 

2. detsember kell 9.00-19.00 

“Ma olen vaimustuses! Sain kaasa väga palju kasulikku, praktilisi nõuandeid, mida kodus ise teha ja arendada! Arvasin, et tean seksuaalsuse kohta natuke, kuid see kursus avas hoopis uue tahu selles teemas. Ertiti tänulik olen just kursuse praktilisuse eest. Ma pole saanud nii palju uusi nõuandeid ja nippe ühe kursuse jooksul.”

“Täiega tänulik, kaifin. Soovitan. Imeline päev iseendaga, mida võiks kogeda saada absoluutselt iga Naine!

Naiste naudingukursus on mõeldud kõigile naistele, kes soovivad äratada oma seksuaalenergia ja saada sügavama kontakti oma naiselikkuse allikaga. Iga naise sees peitub tohutu naiselik seksuaalne vägi, kuid erinevate põhjuste tõttu ei pruugi me olla sellega kontaktis. Vägi ei voola meie kehas ja olemuses vabalt ning orgasmikogemused jäävad pealiskaudseks või puudulikuks. Igal naisel on võimalik see energia endas üles äratada, et kogeda sügavamaid orgasme.

Sügavate orgasmide kogemiseks ei pea sõltuma ainult partnerist. Iga naine saab võtta vastutuse enda kätte. Iga päev ja iga hetk võib muutuda orgastiliseks. Kui sa leiad endas naiselikkuse allika, suudad sa sellega vajadusel kogu aeg kontakti võtta.
Siin kursusel teeme läbi mitmeid praktikaid, mis meis naiselikkuse energia üles äratavad. Regulaarse harjutamisega võime kogu oma elust luua hoopis orgastilisema kogemuse.

See kursus on eelkõige praktiline ning teooriat on täpselt niipalju, et panna praktika konteksti. Kursusel ei ole ühtegi otseselt intiimset praktikat ega alastust. Suur osa praktikaid on individuaalsed, teeme ka grupi ja paarisharjutusi aga soovi korral on ka neile individuaalsed alternatiivpraktikad olemas. Turvaline ruum on naise seksuaalsuse äratamisel esmatähtis ning kõige olulisem on, et Sa tunneksid ennast mugavalt.

“Üliäge on see, mis sa teed ja kui armas ja avatud sa oled. Annad usku, et kõigil naistel on võimalik avastada ja taasavastada endas peituv vägi ja ekstaas. Nautisin seda kursust täiega. Soovin, et sinu juurde jõuaksid palju ja paljud naised ja mehed!”

Teekond, kuhu Sa oled astumas sellel kursusega, algab kõigepealt lahti laskmisest, lubamisest endal laskuda iseendasse ja vabastada kõik, mida me enam ei vaja ja kõik, kes me tegelikult ei ole, et luua ühendus iseenda tõelise olemusega. Me äratame ja taastame ühenduse oma füüsilise, emotsionaalse ja mentaalse kehaga läbi sügava joogapraktika. Me laskume oma keha austamisse, aktsepteerimisse ja armastamisesse. Me lähme süvitsi äratamaks ja loomaks kaunist ja harmoonilst suhet oma yoni (tupe) ja oma rindadega, kaks võimast naiselikkuse väe keskust. Me vabastame end häbist ja piinlikkusest, mis puudutab meie seksuaalsust ja loome loomuliku ja vaba ühenduse oma sensuaalse minaga. Samuti vaatame, kuidas oma igapäeva elu muuta mõnusamaks, armastusele avatumaks, sensuaalsemaks ja orgastilisemaks.

“Sinus on nii mõnus kerge, hinnanguvaba ja selge olemine, et terve kursus oli minu jaoks täielik nauding, kus kõik teemad ja praktikad täiendasid üksteist nii, et lõpuks lõi see loogilise terviku. Aitäh, et oled olemas. Sinu kogemuslood on väga inspireerivad ning julgustavad, kuidas sa leiad endas jõudu väljakutseid ületada ja enese peal eeskujuks tuua, et kõike on võimalik õppida ja arendada. Eriti tänulik olen sinu eheduse, siiruse ja neutraalsuse ja aususe eest.”

Mida sa kursuse jooksul saavutad:

Füüsiline intiimsus ja nauding

Tõstad kehateadlikkust ja viid oma seksuaalelu järgmisele tasemele. Õpid kogema
suuremat naudingut ja juhtima energia liikumist.

Enesekindlus ja kontakt iseendaga

Ühendud sügavamalt iseenda ja oma seksuaalsusega. Õpid end sensuaalselt
vabamalt väljendama ja lood ühenduse oma naiseliku olemusega, mis annab sulle elujõudu.

Meelerahu ja vaimne selgus

Õpid olema kohal, keskenduma iseendale ja süvenema lõõgastumisse. Õpid
vabastama stressi ja ärevust.

Tervenemine ja emotsionaalne tasakaal

Õpid vabastama emotsionaalseid ja intiimseid blokeeringuid. Õpid lahti laskma
häbist, süütundest, madalast enesehinnangust ja negatiivsest kehapildist.
Tasakaalustad oma emotsioone, tõstad energiataset ja ja loovust.

“Suured tänud selle kursuse eest, väga äge koolitus! Otsisin kaua, kuidas läheneda seksuaalsuse teemale ning mul on ülihea meel, et sellel kursusel osalesin.”

Miks see kursus nii hästi toimib

Sellel kursusel saavad kokku:

 • idamaised praktikad
 • teadmised traditsioonilisest lääne psühholoogiast
 • tuhandete aastate vanused tarkused inimese energeetikast
 • lääne ülikoolis omandatud magistritaseme teadmised suhte- ja paariteraapiast
 • aastatepikkune seksuaalterapeudi kogemus

Kursusel käsitleme järgnevaid teemasid

 • Teekond sügava seksuaalse tunnetuseni
 • Parem seks ja igapäevane elukvaliteet
 • Jooga, lahtilaskmine ja kohalolu
 • Harmoonilise suhte loomine kehaga
 • Enda seksuaalsuse väljendamine
 • Seksuaalenergia äratamine
 • Kogukeha orgasmid

Šokolaad või hea mees võivad algatada su südame alistumise, aga kogu keha nauding ja ülevoolav armastus- avanemine kuni sa oled täielikult paljastunud Jumalale kui armastuse õndsus- on ainus viis elada oma sügavaima vajaduse tões, koos või ilma usaldusväärse partneri või maitsva magustoiduta.” – David Deida

Riietu mugavalt, et saaksid teha joogapraktikat. Lõunapaus on orienteeruvalt 13-14.00. Kursuse tasu ei sisalda lõunasööki.

*Teemade käsitluselt võtame läbi samasid teemasid, mis online naiste naudingukursusel, kuid väiksemas mahus.

Kursus leiab aset 2. detsembril 9.00-19.00 Isvara Joogakoolis Parda 10/12, 4. korrus, Tallinn.