Paaridele: seksuaalsuse mitmekülgsed tasandid

Kuupäev selgub peagi!  Seksuaalenergiat ja seksuaalsust käsitletakse tihti kui ühesugust energia väljendust. Siiski saab seksuaalenergia väljenduda väga erinevatel viisidel. Igaühele võib olla teatud väljendus kõige omasem või mugavam, kuid avardades ja avades oma keha, emotsioone ja mõttemaailma, saame avardada oma kogemust ja avastada seksuaalenergia mitmekülgset väljendust.

See on praktiline õhtu paaridele, kus on esmalt lühike teoreetiline sissejuhatus ning seejärel praktilised harjutused, et kogeda seksuaalenergia väljendust ning selle seoseid erinevate elementide tasandil, mis omakorda on seotud ka erinevate astroloogiliste märkidega: maa, vesi, tuli, õhk, eeter ning kõrgema teadvuse tasandil polaarsuse ning ühenduse tasandil.

Praktika osas kasutame joogapraktikat, muusikat, tantsulist väljendust, hingamist ja visualisatsiooni, et seksuaalsust erinevatel tasanditel kogeda.

Sündmus on mõeldud paaridele.

Osaluspanus 60 EUR/paar. Registreeri info@karolintsarski.com. Registreerimisel palun kanna ka kursuse osaluspanus Perfect Balance OÜ kontole: EE832200221061149394 SWEDBANK