Mida naised (voodis) tahavad?

“Tänud minu naise poolt, kes sai ka eilsest koolitusest osa eile õhtul ja täna hommikul!Kohati ei osanud ta aru saada, et mis nüüd toimub, kosmos! Mingi maagiline energia oli sees, ja see üllatas teda. Mina sain küll kursuselt väge juurde, nii nagu kursuse nimigi ütleb.”

“Kindlasti tee neid kursuseid veel! Peab tunnistama, et oled “natural superstar!” Aitäh selle kursuse eest. Andsid mulle tohutult mõtlemisainet. Sain rohkem, kui arvasin, et siit saan. On ilus näha inimest, kes iga keharakuga ahmib sisse oma eriala ilu.”

“Ma olen ääretult tänulik endale, et tulin ja osalesin sellel koolitusel. Sa oled võrratu ja suurepärane! Aitäh, et Sa selliseid koolitusi teed, need on äärmiselt harivad ja vajalikud…Isiklikult sain mida otsisin ja veel rohkemgi…Aitäh Sulle Karolin selle imelise kogemuse eest!”

See koolitus on mõeldud kõikidele imelistele meestele, kellel on huvi mõista nii iseenda seksuaalenergiat individuaalselt kui ka selle imelise energia dünaamikat mehe ja naise vahel ja seda just läbi naise perspektiivi.

Vaatame siin kursusel teemasid nagu mida naised tegelikult tahavad, mis tegelikult naises sügava erutuse tekitab ja mis tal põlved nõrgaks võtab.

Räägime mehe ja naise vahelistelisest erinevustes nii üldiselt kui seksuaalselt ja viisidest, kuidas nad saavad siiski omavahel harmooniliselt toimida, et mõlemad pooled saaksid sügava rahulduse.

Kõikidele kursusel osalenutele kaasa minu raamat “Mida naised (voodis) tahavad”.